.

.

Гума тампон вибрации монтирање одговара на атлас Копко воздушен компресор

Гума тампон вибрации монтирање одговара на атлас Копко воздушен компресор

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Директно замена и компатибилност на производот 100% Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за производство, подобро раздвојување и подобар воздух. Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваат трошоците за одржување. Контактирајте го Mako Airtek : (1). Ако има некој проблем, не двоумете се да не контактирате, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден. (не вклучувајќи ги државните празници) (2). Работно време : од понеделник до петок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката