.

.

Блокови за израмнување на тешки страни на CAMCO, идеални за израмнување на единечни и двојни тркала, хидраулични дигалки, дигалки за јазици и тандемски оски, жолти - 4450

Блокови за израмнување на тешки страни на CAMCO, идеални за израмнување на единечни и двојни тркала, хидраулични дигалки, дигалки за јазици

Оценка на стоката:

DEN 293.28
Достапност
Производот е достапен

4 блокови за блокирање се магацини до посакуваната висина за безбедно и лесно израмнување Силна и издржлива конструкција. Цврсто дно за да им помогне да ги спречат да тонат во меко тло. Вклучува вреќа за складирање со патент со рачка. Направено во САД. Camco Производство 44501 : Блокови за израмнување, 4 пакувања. Camco Производство 44501 : Блокови за израмнување, 4 пакувања. Тешките блокови се безбедни и лесни за употреба. Тие нудат многу опции за израмнување на единечни тркала, двојни тркала, хидраулични приклучоци, јазици, стабилизаторски приклучоци, 5 -ти тркала и тандемски оски. Прилагодете ги вашите нивоа : блокови за блокирање на магацинот до посакуваната висина. Силни и издржливи блокови. Патент во очекување. Секој сет доаѓа во удобна торба за складирање. Блоковите за израмнување на CAMCO ви овозможуваат да ги поставите блоковите за блокирање до посакуваната висина за безбедно и лесно израмнување. Овие блокови можат да се користат со единечни тркала, двојни тркала, хидраулични приклучоци, јазици, стабилизаторски приклучоци, 5 -ти тркала и тандемски оски. Блоковите за израмнување RV го олеснуваат прилагодувањето на вашите нивоа. Едноставно, поставете ги блоковите за блокирање заедно до посакуваната висина. Тие имаат силна, издржлива конструкција и цврсто дно за да им помогнат да ги спречат да тонат во земја. Инженерски со патентиран дизајн за да се оптимизира и силата и тежината, смолата е УВ стабилизирана и изградена за да трае дури и кога е изложена на сончева светлина за подолг временски период. Светла, видлива жолта боја ви помага да ги видите за да не ги оставите зад себе. Тие исто така можат да се користат за да помогнат во спречувањето на вашите стабилизатори да тонат во мека земја. Блоковите за израмнување на RV на CAMCO мерат 8 ½-инчи x 8 ½-инчи и можат да се користат со приклучоци за магацини, јазици на приколка, 5-ти приклучоци за тркала и потпори за рака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката