.

.

Gardner Bender GBP-07C Armoredge Diagonal Diagonal Cutting Electrical Pelicers, 7 in., Челик

Gardner Bender GBP-07C Armoredge Diagonal Diagonal Cutting Electrical Pelicers, 7 in., Челик

Оценка на стоката:

DEN 300.64
Достапност
Производот е достапен

Дијагонална глава за сечење со врвна сила на сечење Фалсификувана челична конструкција со индукција зацврстена површина за сечење. Машински стожер за акција без волја. Ознаки со ласерско гравирање-долготрајни и лесни за читање. Дијагонална глава за сечење со врвна сила на сечење. Фалсификувана челична конструкција со индукција зацврстена површина за сечење. Машински стожер за акција без волја. Ознаки со ласерско гравирање-долготрајни и лесни за читање. Рачните алатки се дел од секоја кутија со алатки и со ексклузивни карактеристики за безбедност, издржливост, сигурност и јачина на живот, алатките за рака на Гарднер Бендер поставуваат стандард во индустријата и ви даваат супериорни перформанси што сте ги очекувале за секоја работа. Без разлика дали ви требаат секачи за жица, терминални жици, кабелски ленти или клешти - Гарднер Бендер има совршена алатка за да го заврши вашиот сет за електрични алатки. Нашите алатки се идеални и суштински за секој проект за жици без разлика дали станува збор за автомобилска апликација, морска апликација или за градба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката