.

.

Прилагодлива температура за кучиња и мачки за греење на стапалото Погрешно милениче Електрично ќебе водоотпорно водоотпорно отпорно на абење, погоден за ПЕТ 22.11.7

Прилагодлива температура за кучиња и мачки за греење на стапалото Погрешно милениче Електрично ќебе водоотпорно водоотпорно отпорно

Оценка на стоката:

DEN 1472.32
Достапност
Производот е достапен

Влошките за греење на кучиња се погодни за употреба во затворен простор и не треба да се склопуваат Употреба на плочки. Површинскиот материјал на подлогата за греење е изработен од PU ткаенина, која е издржлива, водоотпорна и лесна за чистење (избришете го со влажна крпа). Електричното загревање на миленичиња е заштитена со отпорен на џвакање кабел, спречете ги кучињата да ги џвакаат жиците (осигурете се дека безбедноста на вашето домашно милениче не треба да гризе долго време). Загреаниот душек за миленичиња може да исполни различна побарувачка за домашни миленици за температурата. Мат за загревање на миленичиња користеше жица за греење што обезбедува потопло побезбеден, 7 слој за заштита на слојот. Влошките за греење на кучиња се погодни за употреба во затворен простор и не треба да се склопуваат. Употреба на плочки. Површинскиот материјал на подлогата за греење е изработен од PU ткаенина, која е издржлива, водоотпорна и лесна за чистење (избришете го со влажна крпа). Електричното загревање на миленичиња е заштитена со отпорен на џвакање кабел, спречете ги кучињата да ги џвакаат жиците (осигурете се дека безбедноста на вашето домашно милениче не треба да гризе долго време). Загреаниот душек за миленичиња може да исполни различна побарувачка за домашни миленици за температурата. Мат за загревање на миленичиња користеше жица за греење што обезбедува потопло побезбеден, 7 слој за заштита на слојот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката