.

.

Текстура Ерменско знаме ТВ далечински управувачи на ТВ -Организатор на десктоп за складирање на кожа со 5 оддели

Текстура Ерменско знаме ТВ далечински управувачи на ТВ -Организатор на десктоп за складирање на кожа со 5 оддели

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Материјал : ПУ кожа Голем капацитет : Пет пространи оддели за складирање, кои можат да складираат далечински управувачи, канцелариски материјали, четки за шминка, итн. Широка употреба : Мултифункционалната кутија за складирање на далечински управувач може лесно да се постави насекаде во домот и канцеларијата, како што се масичката за кафе, каучот, спалната соба итн. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашата кутија за складирање, можете да контактирате со нас преку е -пошта во секое време и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Материјал : ПУ кожа. Голем капацитет : Пет пространи оддели за складирање, кои можат да складираат далечински управувачи, канцелариски материјали, четки за шминка, итн. Широка употреба : Мултифункционалната кутија за складирање на далечински управувач може лесно да се постави насекаде во домот и канцеларијата, како што се масичката за кафе, каучот, спалната соба итн. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашата кутија за складирање, можете да контактирате со нас преку е -пошта во секое време и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Добро изработена висококвалитетна кожа од ПУ, спречува гребнатини, елегантни и едноставен дизајн, ја игра улогата на украсување на просторијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката