.

.

За Samsung S23+, За Samsung Galaxy S23 Плус, Дизајниран Флип Паричник Телефон Случај Покритие, A21747 Море Плажа Палма 21747

За Samsung S23+, За Samsung Galaxy S23 Плус, Дизајниран Флип Паричник Телефон Случај Покритие, A21747 Море Плажа Палма 21747

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Дизајн За Samsung S23 Плус Флип случај со две картичка слотови, слика проект слот и пари слој. До сите копчиња / порта за полнење / дупки на камерата може лесно да се пристапи. Внатрешен капак отпорен на удари, кој целосно го обвиткува и штити телефонот. ХД дигитално печатење, извонреден дизајн. Професија по-продажба услуги, кавга слободен трансакција. Флип паричник случај со кредитна картичка слотови и готовински слој. Целата слика на кориците е дигитално печатење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката