.

.

Работни капи со џемпери за мажите Кит и Месечината, прилагодливи жени, Капчиња за работа, буфан капи и прстен за коса повеќе

Работни капи со џемпери за мажите Кит и Месечината, прилагодливи жени, Капчиња за работа, буфан капи и прстен за коса повеќе

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер Затворање на влечење. ★ 【Големина】 Една големина се вклопува за какви било форми на главата и стилови на коса. Нашите прилагодливи работни капи дизајнирани со дизајн на лента што го олеснуваат носењето и нема да ве натераат да почувствувате никаква непријатност дури и да е затегната. ★ 【Материјал】 Нашето работно капаче е изработено од полиестер за дишење, кој е пријателски за кожата, лесен и удобно. Хируршката капа е дизајнирана со вградена абсорбента памучна џемпери која ќе ја апсорбира целата пот за да го задржи челото свежо, удобно за сите -Дај носење. А копчињата се пластични. Design in 【Дизајн на копче】 Нашата буфантна капа е со копчиња околу увото, што може да помогне да се ослободи товарот на ушите за кои треба да носи капаци долго време. ★ 【Карактеристики】 Единствени печатење на обрасци, високо квалитетни работни капачиња, не згаснуваат. Ibивотен дизајн ќе направи додатоци живописни бои за вашиот секојдневен живот и работни денови. Модерен и извонреден. Пакетот вклучува 2 парчиња прилагодливи капи. ★ 【Апликација】 Нашата работна капа е широко користена во секојдневниот живот, како што се бањата за убавина, салата, готвач, нега на лицето, заштита од домови, готвење и друга работа. Може да работи како хируршка капа, капа на хирург, капаче за чистење на анестезија, ноќна ноќ, шамија. Исто така, тоа ќе биде одличен подарок за медицинските сестри, стоматолог, пациенти, готвач, колеги, пријатели, членови на семејството, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката