.

.

Jinnwell 3D Poker Night Light LAMP илузија LED 7 Боја Промена на допир прекинувач Табела за декорација на декорација на ламби рамен ABS база USB кабел играчка играчка

Jinnwell 3D Poker Night Light LAMP илузија LED 7 Боја Промена на допир прекинувач Табела за декорација на декорација на ламби рамен

Оценка на стоката:

DEN 300.80
Достапност
Производот е достапен

Контрола на допир 3Д ламба - црвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела, 7 промена на бојата Може да фиксира една боја или 7 постепено промена на бојата. 3Д акрилна светлина може да се користи во спална соба, детска соба, дневна соба, бар, хотели, продавница, кафе, ресторан итн како декоративна светлина. Исто така може како фестивал, роденден, Божиќни подароци. 3Д оптичка илузија ламба игра трикови на очите, тоа е стаклена плоча за светло. Но, изгледа како вистинска 3Д LED светло во текот на ноќта. Заштеда на enger. Потрошена моќност : 0.h/24 часа; LED Lifeивотен век : 10000 часа може да се стави во спална соба, детска соба, дневна соба, бар, продавница, кафе, ресторан итн како декоративна светлина. 100% гаранција за задоволство без ризик за да ви овозможи да купите со доверба. Исто така, сигурно сме дека ќе ја сакате вашата одлука за купување. Контрола на допир 3Д ламба - црвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела, 7 промена на бојата. Може да фиксира една боја или 7 постепено промена на бојата. 3Д акрилна светлина може да се користи во спална соба, детска соба, дневна соба, бар, хотели, продавница, кафе, ресторан итн како декоративна светлина. Исто така може како фестивал, роденден, Божиќни подароци. 3Д оптичка илузија ламба игра трикови на очите, тоа е стаклена плоча за светло. Но, изгледа како вистинска 3Д LED светло во текот на ноќта. Заштеда на enger. Потрошена моќност : 0.h/24 часа; LED Lifeивотен век : 10000 часа може да се стави во спална соба, детска соба, дневна соба, бар, продавница, кафе, ресторан итн како декоративна светлина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката