.

.

Не'рѓосувачки никулец од не'рѓосувачки и никулец, 5/8 , 316 ss

Не'рѓосувачки никулец од не'рѓосувачки и никулец, 5/8 , 316 ss

Оценка на стоката:

DEN 559.84
Достапност
Производот е достапен

Службената екипа и никулец се одликува со отворено тело и е достапна во големини кои се движат од 3/16 „до 3/4“ за да одговараат на секој проект Овие вртежи се направени од не'рѓосувачки челик од 316 од одделение за максимална отпорност на корозија и издржливост, што ги прави идеални за морска и индустриска употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката