.

.

Решетка за облека,Задебелена Челична Цевка Издржлива И Стабилна Тркалезна Подвижна Универзална Тркала Мултифункционална Тешка Семејна Облека Продавница Хотел С?

Решетка за облека,Задебелена Челична Цевка Издржлива И Стабилна Тркалезна Подвижна Универзална Тркала Мултифункционална Тешка Семејна Облека

Оценка на стоката:

DEN 4639.04
Достапност
Производот е достапен

●Материјал : изработен е од метални челични цевки вкрстени шипки поврзани, облога со печена боја, стабилна и издржлива, нежна и мазна, може да носи повеќе од 30 парчиња облека ●Лесно За Склопување : Означените делови и илустрираните упатства ви овозможуваат лесно да ја поставите оваа решетка за облека со тркала за да можете брзо да имате повеќе простор за да ја средите облеката. ●Лесен За Движење : 4 универзални тркалца, вклучително и 2 со сопирачки, ви олеснуваат да ја преместите оваа решетка за облека од вашата спална соба во вашата соба и да ја заклучите на место колку што ви треба. Со поголема носивост за вашата колекција облека, оваа метална шина за облека може да се смести со различна големина на облека. Однесете го дома за да создадете повеќе простор и да ги решите проблемите со складирањето. ●Потсетник : Можете да изберете различни големини, ако имате какви било прашања, можете да се консултирате преку е-пошта, ние ќе ви помогнеме да одговорите во рок од 24 часа, се надевам дека имате пријатно купување. ●Опис на производот : ● име На Производ : Решетка За Палто/Решетка За Сушење На Земјиште_ Материјал : метална челична цевка_ количина : 1_ Боја : Златна, Црна Метална Шина За Облека : оваа повеќенаменска метална шина за облека обезбедува вреден висечки простор за вашата облека и шалови!! Со поголема носивост за вашата колекција облека, оваа метална шина за облека може да се смести со различна големина на облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката