.

.

Работи тешки 5 џебни странични столарски алатки за ремен/престилка за работа со метална лента мерка клип и јамка на чекан | Прилагодлив појас за прилагодено вклопув

Работи тешки 5 џебни странични столарски алатки за ремен/престилка за работа со метална лента мерка клип и јамка на чекан | Прилагодлив

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

- Материјал за должност и градежништво : Изработено од 600 D и 1680 D премиум полиестер со засилувања Зашиена со жолто злато најлонска нишка за дополнителна јачина и квалитет. ✅организација : 5 џебови за држење на многу нокти и други алатки + метална мерка за мерка и метална јамка на чекан, со што оваа е совршена торбичка за алатка за столар или торбичка за кадрирање. ✅USAGE : столари, ракотворби, електричар, покрив, водовод, градежништво, градинарство итн. Прилагодлив 2 -инчен мрежен појас за прилагодено вклопување со брзо ослободување на тока со големо влијание. Size & Dimensions : Прилагодлив 2 -инчен појас обезбедува прилагодено вклопување за половината од 32 до 52 инчи. ✅ Варт : Сите наши торби за алатки и торбички имаат 3 -годишна гаранција против дефекти во материјал или изработка + 30 дена гаранција за враќање на парите доколку не сте задоволни од вашата набавка. - Материјал за должност и градежништво : Изработено од 600 D и 1680 D премиум полиестер со засилувања. Зашиена со жолто злато најлонска нишка за дополнителна јачина и квалитет. ✅организација : 5 џебови за држење на многу нокти и други алатки + метална мерка за мерка и метална јамка на чекан, со што оваа е совршена торбичка за алатка за столар или торбичка за кадрирање. ✅USAGE : столари, ракотворби, електричар, покрив, водовод, градежништво, градинарство итн. Прилагодлив 2 -инчен мрежен појас за прилагодено вклопување со брзо ослободување на тока со големо влијание. Size & Dimensions : Прилагодлив 2 -инчен појас обезбедува прилагодено вклопување за половината од 32 до 52 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката