.

.

Богатства на Каролина 8733SN Алигатор Леплива белешка, држач за лепливи белешки само-лепливи влошки за белешки, Меморандум за влоши, додатоци за празно биро, додатоци

Богатства на Каролина 8733SN Алигатор Леплива белешка, држач за лепливи белешки само-лепливи влошки за белешки, Меморандум за влоши, додатоци

Оценка на стоката:

DEN 393.60
Достапност
Производот е достапен

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива нота е нешто посебно Уметничките дела се додаваат на горниот дел од држачот на лепливата нота и на дното се вклучени и мала подлога од 3 инчи x 3 инчни лепливи белешки. Носителот се надополнува со отстранување на последното парче хартија од нова подлога на белешки и лепење на таблата. Има лепливи белешки од 3 инчи x 3 инчи. Носител на леплива белешка, диспензерот за белешки, држачи за подлога за нозе, држач за белешки. Совршен подарок за секој на работа или дома. Одлични подароци за денот на шефовите, подарокот за Денот на секретарот или зетот за вашето куче. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Алигатори и крокодили подароци, алигатори и крокодили колекционери, алигатори и крокодили Леплива белешка. Забележете! Совршен подарок за секого! Овој држач за леплива нота е нешто посебно. Уметничките дела се додаваат на горниот дел од објавата, нота или леплива држач за белешка и мала подлога од 3 инчи x 3 инчи лепливи белешки се вклучени на дното.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката