.

.

Iuljh 5 во 1 решетка за панталони Мултифункционални полици за складирање на решетки за складирање на рак од не'рѓосувачки челик магичен панталони

Iuljh 5 во 1 решетка за панталони Мултифункционални полици за складирање на решетки за складирање на рак од не'рѓосувачки челик магичен

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Заштеда на простор : 5-часовна решетката за панталони може да држи 5 пара фармерки, здолништа, марами или друга облека Ова е идеален организатор на гардероба. Максимизирајте го вашиот простор за гардероба и одржувајте го чист и организиран. Цврст материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, ПП и ПВЦ нов материјал, закачалката за панталони може да држи 5 кг/11 кг. Не мора да се грижите за деформацијата на закачалката, секогаш е издржлив и се одржува во добра форма. Два начина за употреба : можете да ја закачите облеката хоризонтално или вертикално со куката за панталони. Дизајнот со 2 намени го максимизира вашиот простор за гардероба додека го одржувате уредно и уредно. Бесплатно брчки : решетката со панталони од 5 слој ги спречува панталоните да се брчки, ги задржува панталоните уредни и без брчки и ги спречува панталоните да се лизгаат или паѓаат. Панталоните можат да се постават во ред. Закачете и соблечете ги пантолоните брзо и лесно. Не-лизгање : Секоја закачалка има гума со ливчиња и 10 дополнителни метални клипови за да спречи да се движи облеката додека виси. Рабовите на закачалката се заоблени и мазни за да ја заштитите облеката од гребнатини и набори. Заштеда на простор : 5-часовна решетката за панталони може да држи 5 пара фармерки, здолништа, марами или друга облека. Ова е идеален организатор на гардероба. Максимизирајте го вашиот простор за гардероба и одржувајте го чист и организиран. Материјал за не'рѓосувачки челик, ПП и ПВЦ нов материјал, закачалката за панталони може да одржи 5 кг/11 кг.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката