.

.

Знаме На Лгбт Гордоста Или Знаме На Гордоста На Виножитото Држач За Далечински Управувач Организатор На Кожна Маса За Канцелариски Материјали Далечински Управува

Знаме На Лгбт Гордоста Или Знаме На Гордоста На Виножитото Држач За Далечински Управувач Организатор На Кожна Маса За Канцелариски

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Стп кожа Висококвалитетен кожен материјал, спречува гребнатини, игра добра улога за складирање. Голем Капацитет со пет пространи прегради за складирање, играат добра улога во класификацијата и складирањето. Можеме да ставиме далечински управувачи, канцелариски материјали, медиумски додатоци и други мали електронски уреди на кутијата за складирање. Погоден за сместување во дневната соба, спалната соба, работната соба и канцелариското биро насекаде. Мал совршен подарок за пријател кој не знае како да ги организира своите клупи. Ако имате некои слики сакаат да се покаже во кутии, ве молиме контактирајте со нас, ние нудиме сопствени дизајн шема. Ако сте сретнале некои проблеми за напредокот во купувањето, ве молиме контактирајте не.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката