.

.

Cambro 300UPC-1110 црна ултра предна оптоварување изолирана носач на тава за храна со рачки

Cambro 300UPC-1110 црна ултра предна оптоварување изолирана носач на тава за храна со рачки

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Количката за носачи на тава за храна се користи за да држи повеќе тави со топла или ладна храна со безбедни температури со часови Конструиран со лесен полиетилен материјал со густа изолација од пена. Има пластични брави за да обезбеди содржина, оџак за транспорт и складирање и обликувани рачки. Достапно во црна боја. Надворешни мерки 24-1/2-инчен должина со ширина од 16-3/4-инчи со висина од 22-3/8-инчи. Количката за носачи на тава за храна се користи за да држи повеќе тави со топла или ладна храна со безбедни температури со часови. Конструиран со лесен полиетилен материјал со густа изолација од пена. Има пластични брави за да обезбеди содржина, оџак за транспорт и складирање и обликувани рачки. Достапно во црна боја. Надворешни мерки 24-1/2-инчен должина со ширина од 16-3/4-инчи со висина од 22-3/8-инчи. Однесете го вашето угостителство на следното ниво со сигурна изолација и индустрија што ја дефинира долговечноста на ултра -тан -носачот од Камбро! Овој UPC300 е розолиран за едно парче, лесна конструкција, обезбедувајќи неспоредлива издржливост во транспортот и складирањето. Со компактен отпечаток, овој носач лесно се вклопува во повеќето помали возила.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката