.

.

Hubert® L Објавувач на жица за оградување Бело епоксиден палто - 28 l x 4 и 6 страни

Hubert® L Објавувач на жица за оградување Бело епоксиден палто - 28 l x 4 и 6 страни

Оценка на стоката:

DEN 319.84
Достапност
Производот е достапен

Ditider обезбедува безбедност и спречува да се исклучи за чиста област Површината има епоксидна обвивка што нема да 'рѓа за долговечност. Дизајнот на обликот l дава флексибилност во екранот. Ditider обезбедува безбедност и спречува да се исклучи за чиста област. Површината има епоксидна обвивка што нема да 'рѓа за долговечност. Дизајнот на обликот l дава флексибилност во екранот. Овој делител на жица има отворен дизајн кој обезбедува стабилност и го намалува одложувањето. Сепараторот на оградата има бела епоксидна обвивка што нема да 'рѓа со години без употреба без проблеми. Овој делител на жица има должина од 28 "и е дизајн во форма на L. Секоја страна има различна должина што може да се промени со вашите потреби. Користете ја висината 4" за помали предмети со низок профил и превртете ја страницата 6 "за поголема количина или поголема или поголема предмети. Делителите можат да се користат во ладилни случаи за да се одвојат замрзната храна, да се произведуваат, дели и месни производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката