.

.

Vollrath xmix8313 Контролен фасција панел мешавина1030

Vollrath xmix8313 Контролен фасција панел мешавина1030

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Димензии на пакетот : 5 Количина на пакет : 1. Тип на производ : Снабдување со услуги за храна. Земја на потекло : Тајван. VOLLRATH XMIX8313 CONTROL FASTIA PANEL MIX1030.Ова е оригинален дел за замена на OEM од Волрат Волрат нуди целосна линија на прибор за готвење и е посветена на уметноста на гостопримството.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката