.

.

Далечински управувач за Whynter ARC-RMTCTRLASSM-380 ARC-122DHP ARC-122DS ARC-14S ARC-141BG ARC-143MX ARC-14S ARC101CW преносен AC Air Collecter

Далечински управувач за Whynter ARC-RMTCTRLASSM-380 ARC-122DHP ARC-122DS ARC-14S ARC-141BG ARC-143MX ARC-14S ARC101CW преносен

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Ве молиме, забележете дека ставката за замена може да не работи со сите функции како оригинални Проценетото прикажано време не е точно. Ако вашиот број на модел не е наведен во нашиот наслов, PLS не купувате. Не е вклучена инструкција, само вметнете нови батерии за да работиме!. Ве молиме, забележете дека ставката за замена може да не работи со сите функции како оригинални. Проценетото прикажано време не е точно. Ако вашиот број на модел не е наведен во нашиот наслов, PLS не купувате. Не е вклучена инструкција, само вметнете нови батерии за да работиме!. IR замена на далечински управувач без батерија и упатства вклучени ако вашиот модел не е вклучен во нашиот наслов, ве молиме контактирајте со нас прво.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката