.

.

AEXIT 13MMX12MM HSS рутер парчиња директно Шанк 4 флејти за завршување на мелење директно битови со должина од 83мм со должина од 83мм

AEXIT 13MMX12MM HSS рутер парчиња директно Шанк 4 флејти за завршување на мелење директно битови со должина од 83мм со должина од 83мм

Оценка на стоката:

DEN 178.08
Достапност
Производот е достапен

Име на производот : мелница за крајна завршница; Дизајн : 4 флејта Материјал : HSS; боја : сива. Дијаметар на сечење : 13мм / 0,5 "; длабочина на сечење : 26мм / 1". Дијаметар на Шанк : 12мм / 0,4 "; вкупна должина : 83мм / 3. Тежина : 68g; Содржина на пакет : 1 x директен секач за завршна мелница. Име на производот : мелница за крајна завршница; Дизајн : 4 флејта. Материјал : HSS; боја : сива. Дијаметар на сечење : 13мм / 0,5 "; длабочина на сечење : 26мм / 1". Дијаметар на Шанк : 12мм / 0,4 "; вкупна должина : 83мм / 3. Тежина : 68g; Содржина на пакет : 1 x директен секач за завршна мелница. Карактеристики со директно тресење, 4 флејти, материјал HSS. Тоа е прецизна алатка за грубо милинг, може да се користи за вежбање во работно парче за склопување. Крајниот секач за мелница е широко користен за обработка на јаглероден челик, леано железо, не -ферозни материјали.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката