.

.

Анкус 20сетови Кутија За Складирање Монети Тркалезни Кутии Пластичен Чист Држач За Монети за 17/20, 5/25/27/30/32/40мм/46мм Колекција Капсули За Монети

Анкус 20сетови Кутија За Складирање Монети Тркалезни Кутии Пластичен Чист Држач За Монети за 17/20, 5/25/27/30/32/40мм/46мм Колекција

Оценка на стоката:

DEN 1374.40
Достапност
Производот е достапен

Потекло : ЦН (Потекло) Број на модел : 1790. Решетка количина : 30. Материјал : Пластика. Пластичен тип : ПП. Кутија За Складирање Монети 1.Погоден за монети 17/20, 5/25/27/30/32/40/46мм. (Монетите не се вклучени .Совршен за чување и прикажување на вашата колекција на монети.Материјал : Пластика4.Голема големина На Кутија : 16.6 cm Item специфики : Потекло : CN(Потекло)број На Модел : 1790 решеткаста количина : 30материјал : Пластикапластичен тип : PPFeature : Stocked Type : Кутии За Складирање И Bins Load : друг капацитет : 21-40 парчиња бонбони Alps Style : Модерна Техника : Slossyshape : Правоаголник : Sundriessepecication : другипроизвод : кутија за накит.

Декларирани спецификации

other:
Product:
Jewelry Box

Комплементите на стоката