.

.

Спасување на кученцето за кучиња што висат Божиќен украс

Спасување на кученцето за кучиња што висат Божиќен украс

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Еден виси украс Направено од полирезин со жица за висина. Се одликува со" кој спаси кого? "Куче куче што виси украс што седи на дрво. Додаток на шепа на кое било дрво оваа празнична сезона!. Еден висички украс. Направено од полирезин со низа за виси. Има „кој спаси кого?“ Кутре куче што виси украс што седи на дрво. Додаток на шепа на кое било дрво оваа празнична сезона!. Има „кој спаси кого?“ Кутре куче што виси украс што седи на дрво. Направено од полирезин со жица за виси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката