.

.

Систем за додатоци за телефонски слушалки на Plantronic S20

Систем за додатоци за телефонски слушалки на Plantronic S20

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Систем за телефонски слушалки за сите-во-еден за професионалци за продажба и други чести корисници на телефон Слушалките за откажување на бучавата од дуосет се вклопуваат удобно над главата или на ушите. A20 засилувач со Soundguard Plus и Call Clarity Technologies за јасен звук. Индикаторот преку Интернет им дозволува на другите да знаат кога зборувате на телефон. Брзо поставување приклучок и игра; Вклучува систем на држачи и систем за управување со кабелот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката