.

.

Heyiarbeit 1 парчиња AAA до AA со големина на батерии Адаптери за конвертор АА-Адаптер Транспарентен

Heyiarbeit 1 парчиња AAA до AA со големина на батерии Адаптери за конвертор АА-Адаптер Транспарентен

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Големина - Должина : 50мм/1,97 "; широка : 13мм/0,51" Функција - Калапот е прецизност, има слот за ограничување на батеријата, може да се поправи батеријата на добро место. Материјал - Материјален супериорен, издржлив и цврст. Батерии за складирање за рециклирање кога батеријата ќе истече. Предност - специјално дизајнирана во внатрешната страна, спречете ги батериите да се тркалаат, мала големина, лесен за носење. Содржина на пакет - конвертор за адаптери за батерии од 1 парчиња x. Технички параметри на конверторот на батеријата : Боја : Транспарентна должина : 50мм/1,97 "Широк : 13мм/0,51" Применлив модел на батерија : AAADESCRICK : 1. Калапот е прецизност, има слот за ограничување на батеријата, може да се поправи батеријата на добро место. Силен издржлив, мала големина, лесна за носење за да се задржи близу, погоден за места како што се дом и канцеларија. Совршено за електроника и итни ситуации.ПАНЦАГ СОДРИНА1 PCS X Адаптери за батерии Конвертор Забелешка : Ве молиме, обрнете внимание на големината пред да ја купите, проверете дали нашиот производ е во ред она што го сакате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката