.

.

Зелена врба The Dreadnoughts 12x8 инчи Метал знаци Музички албум - Rock The Walls со музички албум Арт за loversубители на музика

Зелена врба The Dreadnoughts 12x8 инчи Метал знаци Музички албум - Rock The Walls со музички албум Арт за loversубители на музика

Оценка на стоката:

DEN 1460.80
Достапност
Производот е достапен

Уметнички музички албум за очи : Нашите метални знаци се карактеризираат со живописен музички албум Уметнички дела што додава уникатен и носталгичен допир на кој било простор Трајни и долготрајни : направени од висококвалитетни метални материјали, нашите знаци се изградени за да трае, отпорни на бледнее и 'рѓа, обезбедувајќи трајна убавина. Лесна инсталација : Пред-дупчените дупки го прават ветре да ги обесиме металните знаци на wallsидовите, вратите или на која било друга рамна површина, заштедувајќи ви време и напор. Совршен подарок за loversубителите на музика : Изненадете ги вашите пријатели, семејство или колеги музички ентузијасти со овие значајни метални знаци кои ги слават своите омилени албуми. Стилски декор за домови : Надградете го вашиот дом, канцеларија или музичко студио со нашите метални знаци, додавајќи допир на уметничка талент и личност во вашиот простор. Уметнички музички албум за очи : Нашите метални знаци се карактеризираат со живописен музички албум Уметнички дела што додава уникатен и носталгичен допир на кој било простор. Трајни и долготрајни : направени од висококвалитетни метални материјали, нашите знаци се изградени за да трае, отпорни на бледнее и 'рѓа, обезбедувајќи трајна убавина. Лесна инсталација : Пред-дупчените дупки го прават ветре да ги обесиме металните знаци на wallsидовите, вратите или на која било друга рамна површина, заштедувајќи ви време и напор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката