.

.

Еуникол Латекс Ракавица За Еднократна Употреба Во Прав, Ресторан, Услуга За Храна, Готвење Во Кујна, Сликарство, Училиште, Услуга За Нокти, Чистење, Голман

Еуникол Латекс Ракавица За Еднократна Употреба Во Прав, Ресторан, Услуга За Храна, Готвење Во Кујна, Сликарство, Училиште, Услуга За

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

НАЈДОБРОТО од НАЈДОБРИТЕ ЛАТЕКС гумени ракавици Супер за домашни обврски како чистење и перење; совршен за надвор како Градинарство и многу, многу повеќе за секојдневна употреба. Одлично за чистење на материјали, Кујна, Ресторан за ракување со храна. Пробајте еднаш ќе ви се допадне и никогаш не престанувајте да го користите!. Овие Ракавици Од Латекс се направени од најдобриот природен гумен латекс кој спречува алергиски реакции. Идеален е и за сите чувствителни типови кожа. Амбидекстрозни, Без Прав, Латекс Ракавици Со Дополнителна Јачина. Еуникол Латекс Ракавица За Еднократна Употреба Во Прав, Ресторан, Услуга За Храна, Кујнско Готвење, Услуга За Нокти, Чистење, Голман (Големи, 100 парчиња).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката