.

.

Белиот рутер парчиња SA1900 O-FLUTE со директен бит со цврст карбид 7/32-инчен дијаметар на сечење и должина на сечење 5/8-инчи

Белиот рутер парчиња SA1900 O-FLUTE со директен бит со цврст карбид 7/32-инчен дијаметар на сечење и должина на сечење 5/8-инчи

Оценка на стоката:

DEN 450.56
Достапност
Производот е достапен

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа на високи вртежи во минута. Индустриски квалитет. Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид. Прецизна основа за соодветна рамнотежа на високи вртежи во минута. Индустриски квалитет. Компанијата Whiteside Machine е во деловна активност на рутерот повеќе од 30 години, обезбедувајќи им на клиентот квалитетни производи, а во исто време се обидува да постигне целосно задоволство на клиентите. Неколку списанија за обработка на дрво го тестираа Вајтсајд наспроти конкуренцијата и го избраа Вајтсајд како победник за најдобри рутер -битови достапни на пазарот. Компанијата Whiteside Machine е основана во 1970 година како машинска продавница за општа намена во подрумот на Бил, заедно со цврста контрола на квалитетот, витални повратни информации од клиентите и широко тестирање на терен. Компанија за машини за белци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката