.

.

Фото хартија со инк -џет со премија за инк -џет на премиум сјај - 50 чаршафи

Фото хартија со инк -џет со премија за инк -џет на премиум сјај - 50 чаршафи

Оценка на стоката:

DEN 569.76
Достапност
Производот е достапен

Работи одлично со сите големи производители на инк -џет Прекрасна завршница на сјај што е 18% подебела од повеќето лабораториски отпечатоци. Германски изработен квалитетен основен материјал. Работи со сите печатари засновани на боја или пигмент, прекрасна репродукција на бои и јасност. Доживотна гаранција за сите производи за уметност во Finestra Art. Одлична услуга од 1987 година. Работи одлично со сите поголеми производители на инк -џет. Прекрасна завршница на сјај што е 18% подебела од повеќето лабораториски отпечатоци. Германски изработен квалитетен основен материјал. Работи со сите печатари засновани на боја или пигмент, прекрасна репродукција на бои и јасност. Доживотна гаранција за сите производи за уметност во Finestra Art. Одлична услуга од 1987 година. Премиум сјајно фото хартија 270 GSM, 11 мил. Нашата сјајна хартија е одлична за сите видови на фотографија, како и за wallидна уметност и сигнали. Направено е на база обложена со фотографска смола (RC), способна за подобро од отпечатоците за квалитет на лабораторијата. Нашата база од 11 милји е до 18% подебела од стандардните лабораториски отпечатоци и нашата облога со висока резолуција значи одличен контраст и заситеност на бојата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката