.

.

АВЛТ единечна рака за монитор и плоча за засилување

АВЛТ единечна рака за монитор и плоча за засилување

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

【Ова е список на пакети за AVLT-DM64-1 и AVLT-MT74-1 Го подобрува структурниот интегритет на вашата таблета за да го намалите искривувањето. Помага да ја заштитите површината на вашата таблета каде што контактира монтирањето. Наменето за единечни, двојни и тројни монитори за монитор. Погодно за стакло, МДФ, таблети од дрво/бамбус. Челични плочи со висок квалитет. Лепливи влошки за пена Ева. 【Одговара 17 "до 49" екранот】 единечен монитор за монитори одговара на повеќето од рамни/криви/ултравид компјутерски монитори до 50,7 lb во тежина со VESA 75x75mm, 100x100mm, 200x100mm или 200x200mm дупки за монтирање. Важна белешка : Осигурете се дека четирите завртки за ротација на главата на VESA се затегнати пред да ги инсталирате вашите монитори. Не со тоа може да резултира во главата на VESA и да се одложи вашиот монитор. 【Одговара 17 "до 49" екранот】 единечен монитор за монитори одговара на повеќето од рамни/криви/ултравид компјутерски монитори до 50,7 lb во тежина со VESA 75x75mm, 100x100mm, 200x100mm или 200x200mm дупки за монтирање. Важна белешка : Осигурете се дека четирите завртки за ротација на главата на VESA се затегнати пред да ги инсталирате вашите монитори.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката