.

.

Carver 237005 Употреба на челична тава со Hydraulc Press, дијаметар 5-1/2 , висина од 19,05 мм, ширина 1 мм, должина од 1 мм, боросиликатно стакло

Carver 237005 Употреба на челична тава со Hydraulc Press, дијаметар 5-1/2 , висина од 19,05 мм, ширина 1 мм, должина од 1 мм, боросиликатно

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Користете со хидрауличен печат Димензии : 5-1/2x3/4 ". Продадено во секое. Користете со хидрауличен печат. Димензии : 5-1/2x3/4". Продадени во секоја. Тава за течност за употреба со сите облеки на цилиндарот за тестирање. Кога се користат преси за екстракција на течности, филтрираните документи сендвич на примерокот. Тавата од не'рѓосувачки челик ја доловува течноста за ослободување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката