.

.

NPLE-POWDER ФОНДАЦИЈА ФОНДАЦИЈА ЛИЦА Дрвена рачка за руменило за руменило за шминка за шминка

NPLE-POWDER ФОНДАЦИЈА ФОНДАЦИЈА ЛИЦА Дрвена рачка за руменило за руменило за шминка за шминка

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Лесен и здрав - куката за шетачи е изработена од силен и лесен алуминиумски материјал, кој е доволно здрав за да виси многу торби, како што се торба за купување, торба за промена на пелена, чанта и торбичка за ручек Без дизајн на клип - кука за шетач за бебиња без дизајн на клип ви овозможува лесно да ги лизгате и исклучувате предметите со само една рака. Лесно за прицврстување - Куката за количини е многу лесно да се прикачи со прилагодлива магична лента што ќе одговара на повеќето шипки и нема да се лизне надолу. Најмногу се вклопува- приближно.5in, оваа кабриолет кука е погодна за повеќето колички, колички, колички, бубачки, инвалидски колички и пешаци од ролатори. Совршен подарок - уникатна форма наменета за одлична безбедност и лесна употреба, правејќи ја оваа кука од детска количина совршен подарок за мајка, татко или бебиситерка. Лесен и здрав - куката за шетачи е изработена од силен и лесен алуминиумски материјал, кој е доволно здрав за да виси многу торби, како што се торба за купување, торба за промена на пелена, чанта и торбичка за ручек. Без дизајн на клип - кука за шетач за бебиња без дизајн на клип ви овозможува лесно да ги лизгате и исклучувате предметите со само една рака. Лесно за прицврстување - Куката за количини е многу лесно да се прикачи со прилагодлива магична лента што ќе одговара на повеќето шипки и нема да се лизне надолу. Најмногу се вклопува- приближно.5in, оваа кабриолет кука е погодна за повеќето колички, колички, колички, бубачки, инвалидски колички и пешаци од ролатори. Совршен подарок - уникатна форма наменета за одлична безбедност и лесна употреба, правејќи ја оваа кука од детска количина совршен подарок за мајка, татко или бебиситерка. Направено од алуминиумска легура, лесна, но доволно силна за да држи повеќе кеси. Лесно за прицврстување, му одговара на повеќето шетачи и нема да падне. Може да се користи во вертикална и хоризонтална ориентација. Секоја кука е дизајнирана да носи тежина до 10 кг. Карактеристики : Лесна и цврста - куката за шетачи е изработена од силен и лесен алуминиумски материјал, кој е доволно здрав за да виси многу торби, како што се торба за шопинг, торба за промена на пелена, чанта и торта за ручек.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката