.

.

Бесплатни навивачи, цртани филмови гледаат без лисја на мали навивачи, не се наплаќаат креативни детски мини навивачи преносни обожаватели на мали обожаватели на ?

Бесплатни навивачи, цртани филмови гледаат без лисја на мали навивачи, не се наплаќаат креативни детски мини навивачи преносни обожаватели

Оценка на стоката:

DEN 1326.40
Достапност
Производот е достапен

✿ 【Лесно прилагодете ги потребите за ладење】 Нашиот повеќекратен функционален вентилатор е дизајниран со мулти -запчаници може лесно да се прилагоди - ниско / високо Така, можете да го прилагодите вашиот проток на воздух и потребите за ладење лесно во летото лето. ✿ 【【USB напојување со напојување】 Испарувачкиот ладилник доаѓа со USB кабел кој е компатибилен со компјутер, електрична банка, wallидни полначи и кое било друго напојување со електрична енергија со USB. Само вклучете го во напојувањето за целиот ден или ноќна работа. Совршено за вашата спална соба, канцеларија, дневна соба и кујна. Преносни навивачи за патување. ✿ 【Ултра тивко ладење вентилатор】 Ултра тиква моторна операција колку што е ДБ и мазнење на осцилацијата, обезбедувајќи мирно опкружување во секоја просторија. Ви дава кул и непречена околина за спиење. Поврзете се на компјутер и користете го USB интерфејсот на лаптопот Поврзете го USB адаптерот може да се користи на AC моќност. Ротирачки навивачи. ✿ 【Заштеда на простор】 Тенок дизајн за заштеда на простор, зазема помалку простор од вентилаторите и е идеално за употреба во места за живеење каде што подот е ограничен. Лесно може да работи во тесен агол. Идеални обожаватели за употреба во спални соби, канцелариски кабини или соби за домови. Може да се инсталира во тесен простор со супериорно искористување на просторот. Вентилатори на пиедестал. ✿ 【Сосема безбеден за семејството】 Дизајн на навивачи е многу побезбеден за семејства со деца или миленичиња, тесна ограда за да ги задржи прстите на децата, кучињата и мачките не можат да ги вметнат шепите или носот. Пондерираната база му овозможува на нашиот вентилатор на подот да се стабилизира. Кога децата или домашните миленици ненамерно влегуваат во него, специјалниот дизајн го спречува да се мавта или да паѓа лесно. Fansубители на спалната соба. ✿ 【Лесно прилагодете ги потребите за ладење】 Нашиот повеќекратен функционален вентилатор е дизајниран со мулти -запчаници може лесно да се прилагоди - ниско / високо. Така, можете да го прилагодите вашиот проток на воздух и потребите за ладење лесно во летото лето. ✿ 【【USB напојување со напојување】 Испарувачкиот ладилник доаѓа со USB кабел кој е компатибилен со компјутер, електрична банка, wallидни полначи и кое било друго напојување со електрична енергија со USB. Само вклучете го во напојувањето за целиот ден или ноќна работа. Совршено за вашата спална соба, канцеларија, дневна соба и кујна. Преносни навивачи за патување. ✿ 【Ултра тивко ладење вентилатор】 Ултра тиква моторна операција колку што е ДБ и мазнење на осцилацијата, обезбедувајќи мирно опкружување во секоја просторија. Ви дава кул и непречена околина за спиење. Поврзете се на компјутер и користете го USB интерфејсот на лаптопот Поврзете го USB адаптерот може да се користи на AC моќност. Ротирачки навивачи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката