.

.

Емеливор Симпатични мачки цртани моливчиња за молив со голем капацитет торбички со молив со молив со патенти со молив за молив за возрасни девојки жени деца мажи м?

Емеливор Симпатични мачки цртани моливчиња за молив со голем капацитет торбички со молив со молив со патенти со молив за молив за

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

*【Складирање на голем капацитет】 : Големината на случајот со пенкало е : 833 IN, кој има голем простор за складирање, може да задржи до 30-75 тенки моливи и бришачи, ленти, компјутери, лепливи белешки и други мали предмети . Речиси може да им овозможи на студентите сè што е потребно. Тоа е суштинска училишна материја за учениците. *【Единствен дизајн】 : Овој случај на пенкало со 3 џебови со патенти, главниот џеб може да складира големи предмети, 2 странични џебови со патент со еластична торба за мрежи може да држи моливи, калкулатор, лепливи белешки, и др. И торбата со патент од мрежа може да складираат бришачи, ленти и други мали предмети. Ги раздвојува и организира вашите различни предмети за да можете да го најдете точно она што го сакате брзо и прецизно. *【Цврст и издржлив】 : Нашиот случај за пенкало е изработен од високо квалитетна најлонска крпа, која е силна и издржлива против гребнатини и абразии. Шевовите се зашиени со силни, чисти линии што нема да се раскинат лесно. Мазен и цврст патент со висок квалитет, лесен за отворен и затворен, ефикасно спречува да паднат предмети. *【Мултифункционална торба】 : Случајот за преносно пенкало е мултифункционална торба. Може да биде основно куќиште за молив/канцелариски материјал, средно, средно училиште или студенти од колеџ. Исто така, може да се користи како торба за патувања, козметичка торба, торби со алатки и повеќе за да се одржат други дневни потреби за мажи, жени, возрасни и материјали за биро. Совршено за канцеларија, училиште, дома и употреба на патувања. *【Скитлив подарок】 : со прекрасни отпечатоци, убави и стилски. Тоа е совршен подарок за момчиња, девојчиња, тинејџери, возрасни, уметници, писатели, семејство и пријатели за дипломирање, роденденски подарок, враќање на училишни подароци, материјали за патувања, канцелариски материјали, итн. (Само случај, моливи не се вклучени). *【Складирање на голем капацитет】 : Големината на случајот со пенкало е : 8.33 IN, кој има голем простор за складирање, може да задржи до 30-75 тенки моливи и бришачи, ленти, компјутери, лепливи белешки и други мали предмети . Речиси може да им овозможи на студентите сè што е потребно. Тоа е суштинска училишна материја за учениците. *【Единствен дизајн】 : Овој случај на пенкало со 3 џебови со патенти, главниот џеб може да складира големи предмети, 2 странични џебови со патент со еластична торба за мрежи може да држи моливи, калкулатор, лепливи белешки, и др. И торбата со патент од мрежа може да складираат бришачи, ленти и други мали предмети. Ги раздвојува и организира вашите различни предмети за да можете да го најдете точно она што го сакате брзо и прецизно. *【Цврст и издржлив】 : Нашиот случај за пенкало е изработен од високо квалитетна најлонска крпа, која е силна и издржлива против гребнатини и абразии. Шевовите се зашиени со силни, чисти линии што нема да се раскинат лесно. Мазен и цврст патент со висок квалитет, лесен за отворен и затворен, ефикасно спречува да паднат предмети. *【Мултифункционална торба】 : Случајот за преносно пенкало е мултифункционална торба. Може да биде основно куќиште за молив/канцелариски материјал, средно, средно училиште или студенти од колеџ. Исто така, може да се користи како торба за патувања, козметичка торба, торби со алатки и повеќе за да се одржат други дневни потреби за мажи, жени, возрасни и материјали за биро. Совршено за канцеларија, училиште, дома и употреба на патувања. *【Скитлив подарок】 : со прекрасни отпечатоци, убави и стилски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката