.

.

Оревот USB Електрично греење на ќебе за греење Брза температура за олеснување на болката што се поставува со функцијата за загревање на тајмингот загреана шал

Оревот USB Електрично греење на ќебе за греење Брза температура за олеснување на болката што се поставува со функцијата за загревање на тајмингот

Оценка на стоката:

DEN 441.60
Достапност
Производот е достапен

Меки материјал : Подлогата за греење е изработена од висококвалитетен фланелен материјал, кој е удобен и мек и одговара на кожата Во исто време, ткаенината не паѓа лесно, така што можете лесно да ја исчистите и чувате подлогата за греење. 6-брзинска прилагодување на температурата : 30 секунди брзо загревање; 40 ~ 60 ° C 6-брзинска поставка на температурата; Погодно за потребите на температурата на различни луѓе. Опуштете се на мускулите и ублажете ја болката : Подлогата за греење е идеална за релаксирање на болките во грбот, рамената, стомакот, нозете и рацете. Многу погодни за жени во специјални времиња. Лесно за работа : Безбедно погодно за влажна топлина или терапија со сува топлина. Подлогата се одликува со интелигентна температура на сензори и автоматска контрола на функцијата за напојување и интелигентна контрола на колото со LED индикатор за работа. Големина на производот : околу 40 * 30 см. Погоден за термичка обработка на кој било дел од телото, како што се вратот, рамената, грбот, стомакот, нозете, ефикасното олеснување на болката. Меки материјал : Подлогата за греење е изработена од висококвалитетен фланелен материјал, кој е удобен и мек и одговара на кожата. Во исто време, ткаенината не паѓа лесно, така што можете лесно да ја исчистите и чувате подлогата за греење. 6-брзинска прилагодување на температурата : 30 секунди брзо загревање; 40 ~ 60 ° C 6-брзинска поставка на температурата; Погодно за потребите на температурата на различни луѓе. Опуштете се на мускулите и ублажете ја болката : Подлогата за греење е идеална за релаксирање на болките во грбот, рамената, стомакот, нозете и рацете. Многу погодни за жени во специјални времиња. Лесно за работа : Безбедно погодно за влажна топлина или терапија со сува топлина. Подлогата се одликува со интелигентна температура на сензори и автоматска контрола на функцијата за напојување и интелигентна контрола на колото со LED индикатор за работа. Големина на производот : околу 40 * 30 см. Погоден за термичка обработка на кој било дел од телото, како што се вратот, рамената, грбот, стомакот, нозете, ефикасното олеснување на болката. Точки на куршуми : 1 、 Мекиот материјал : Подлогата за греење е изработена од висококвалитетен фланелен материјал, кој е удобен и мек и одговара на кожата. Во исто време, ткаенината не паѓа лесно, така што можете лесно да ја исчистите и чувате подлогата за греење.2、6-брзинска прилагодување на температурата : 30 секунди брзо загревање; 40 ~ 60 ° C 6-брзинска поставка на температурата; Погоден за потребите на температурата на различни луѓе.

Декларирани спецификации

Name:
Physiotherapy heating pad
Size:
about 40 * 30 cm/15.75*11.81in
Intelligent circuit control with LED work indicator:
6-speed temperature adjustment function:
30~60~90~120 minutes four-level heating timing setting:
Secure single loop heating power wire.:
Intelligent sensing temperature and automatic control of power-off function.:
60 degree overheat protection:
Safe slow heating and balanced heat transfer:
Package weight:
about 410g
Packing:
paper boxes
Product use:
warm feet, cushions, warm back, warm belly, warm waist, warm legs
Packing list:
Heating pad*1:
Size table:
Please allow 1-2cm error for manual measurement, thank you.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Комплементите на стоката