.

.

Ванлијан 15,7 инчен монитор за монитор, монитор за мирување, метална комбинација штанд , штанд за компјутерски монитор, ергономска табела и врвен менаџер на табела ??

Ванлијан 15,7 инчен монитор за монитор, монитор за мирување, метална комбинација штанд , штанд за компјутерски монитор, ергономска табела

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

[Монитор за монитор на држачот] : Метал го комбинираше металот за десктоп 15,7 инчи Подигачот на мониторот е изработен од метален композитен материјал. Има долг животен век - силен и стабилен и нема да се тресе - големина : 15,7 x 7,8 x 3,9 инчи. 【Монитор на штандот】 : Подигнете го екранот, обезбедете силна поддршка и удобно, правилно држење на држење, во согласност со ергономскиот менаџер на работната површина и работната површина и заштитете го 'рбетот на грлото на матката. Лесно може да смести до 45 килограми дисплеј. 【Стенд за компјутерски монитор : : Менаџер на работна површина - Зачувајте го вашиот простор и ослободете се од неуредните клупи! Подигнувачот на заградата на мониторот обезбедува повеќе простор и ја прави вашата работа уредна и уредна. 【Мулти-намена】 : Монитор за монитор, погоден за повеќето домашни и канцелариски опрема, вклучувајќи компјутерски монитор/екран, лаптоп компјутер, печатач, факс машина, телефон, ТВ монитор, итн. неколку минути! Ние ги нудиме сите потребни хардвер и додатоци за лесна инсталација!. [Монитор за монитор на држачот] : Метал го комбинираше металот за десктоп 15,7 инчи. Подигачот на мониторот е изработен од метален композитен материјал. Има долг животен век - силен и стабилен и нема да се тресе - големина : 15,7 x 7,8 x 3,9 инчи. 【Монитор на штандот】 : Подигнете го екранот, обезбедете силна поддршка и удобно, правилно држење на држење, во согласност со ергономскиот менаџер на работната површина и работната површина и заштитете го 'рбетот на грлото на матката. Лесно може да смести до 45 килограми дисплеј. 【Стенд за компјутерски монитор : : Менаџер на работна површина - Зачувајте го вашиот простор и ослободете се од неуредните клупи! Подигнувачот на заградата на мониторот обезбедува повеќе простор и ја прави вашата работа уредна и уредна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката