.

.

Colourlife Pencil Case Tags Trendy сино розова и бела пастелна мермерна кожа патент торбичка торба шминка козметичка торба држач за моливи за возрасни момчиња девојчиња

Colourlife Pencil Case Tags Trendy сино розова и бела пастелна мермерна кожа патент торбичка торба шминка козметичка торба држач за моливи

Оценка на стоката:

DEN 668.80
Достапност
Производот е достапен

Големини : 20x10x5cm (7,8x4x2 IN), организатор за затворање на молив за затворање со 2 оддели на надворешноста, совршени торби со добра големина за складирање Дополнителна рачка од страната ја прави торбата со моливи лесна за носење насекаде. Лесно ставете во какви било торби и лесно може да се извадат. Материјали : Направено од високо-одделение PU кожа, многу цврста и издржлива доволно за долгорочна употреба. Функции : Погодно за избор на предмети поврзани со технологија, како што се пенкала, моливи, нагласувачи и може да послужи повеќе намени, па дури и може да бидат козметички кеси, торбичка за шминка, чанта за монети. Персонализирана торба за пенкало за дизајн : печатена целата торба, едноставна, но модерна. Сите видови на изглед, убави, симпатични, тоа би можело да биде подарок за соученици, пријатели и деца. Исто така е совршен случај за патување за да се одржат канцелариски додатоци или адаптери и картички и ги одржува сите заедно во уреден поштенски патент. Големини : 20x10x5cm (7,8x4x2 IN), организатор за затворање на молив за затворање со 2 оддели на надворешноста, совршени торби со добра големина за складирање. Дополнителна рачка од страната ја прави торбата со моливи лесна за носење насекаде. Лесно ставете во какви било торби и лесно може да се извадат. Материјали : Направено од високо-одделение PU кожа, многу цврста и издржлива доволно за долгорочна употреба. Функции : Погодно за избор на предмети поврзани со технологија, како што се пенкала, моливи, нагласувачи и може да послужи повеќе намени, па дури и може да бидат козметички кеси, торбичка за шминка, чанта за монети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката