.

.

Faucet Xyyxdd, ретро во европски стил над контра слив, топла и ладна античка тапа

Faucet Xyyxdd, ретро во европски стил над контра слив, топла и ладна античка тапа

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

ФИВИ : Проблеми со гаранција : Можеме да обезбедиме обезбедување на квалитет и услуги на клиентите Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата услуга за продавач; Ние ќе ги решиме сите проблеми со квалитетот за вас, а вашата набавка е апсолутно нула ризик. Четири : Површината на тапата е третирана со напредна технологија и е заштитена со трислојно електропланирање, што е исто толку светло како огледалото. Нема да 'рѓа, кора, избледи оркеен. Дебелината на електроплативниот слој е поголема од 30 μm, Облогата е мазна, светла, униформа, андг-адхезија. Има супер-корозија и термичка изведба на отпорност на шок : тест за CASS за 4 часа, достигнувајќи го националното ниво 10 стандард. Три : Контрола на квалитетот : Квалитетот во процесот на производство пред готовиот производ е контролиран од контролата на квалитетот, а делот за обезбедување на квалитет спроведува случајни инспекции од готовиот производ до пакувањето, главно за да се провери пакувањето и поставувањето на производот. Две : Процес на производство : Бакар ингота 、 Расипување 、 Кастинг (гравитација за тапа) 、 Пост-чистење 、 Инспекција за леење 、 Машинирање 、 Инспекција за толеранција 、 Тест Инспекција на производи 、 Пакување 、 Испорака. Едно : Главното тело на тапа е избран месинг, ја усвојува најнапредната технологија за гравитација во светот и е произведена од Precision Hining, што е природно и издржливо. ФИВИ : Проблеми со гаранција : Можеме да обезбедиме обезбедување на квалитет и услуги на клиентите. Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата услуга за продавач; Ние ќе ги решиме сите проблеми со квалитетот за вас, а вашата набавка е апсолутно нула ризик. Четири : Површината на тапата е третирана со напредна технологија и е заштитена со трислојно електропланирање, што е исто толку светло како огледалото. Нема да 'рѓа, кора, избледи оркеен. Дебелината на електроплативниот слој е поголема од 30 μm, Облогата е мазна, светла, униформа, андг-адхезија. Има супер-корозија и термичка изведба на отпорност на шок : тест за CASS за 4 часа, достигнувајќи го националното ниво 10 стандард. Три : Контрола на квалитетот : Квалитетот во процесот на производство пред готовиот производ е контролиран од контролата на квалитетот, а делот за обезбедување на квалитет спроведува случајни инспекции од готовиот производ до пакувањето, главно за да се провери пакувањето и поставувањето на производот. Две : Процес на производство : Бакар ингота 、 Расипување 、 Кастинг (гравитација за тапа) 、 Пост-чистење 、 Инспекција за леење 、 Машинирање 、 Инспекција за толеранција 、 Тест Инспекција на производи 、 Пакување 、 Испорака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката