.

.

Терминал од 3М Скотчлок сино заклучување на винил Брејд Форк и Спајд - 0,88 во должина - 0,3 во ширина на вилушката - #8 СТУД - MV14-8FLK [Цена е по случај]

Терминал од 3М Скотчлок сино заклучување на винил Брејд Форк и Спајд - 0,88 во должина - 0,3 во ширина на вилушката - 8 СТУД

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Единица за продажба : Случај (Терминал X 1000) (Терминал X 1000) Име на трговија : Скотчлок. 3М број : MV14-8 FLK. Механизам за прицврстување : заклучување. Единица за продажба : Случај (Терминал X 1000) (Терминал X 1000). Име на трговија : Скотчлок. 3М број : MV14-8 FLK. Механизам за прицврстување : заклучување. Терминалот за бразил со винил од винил од 3 метри Скотчлок, винил, винил вилушка и лопата, се продава 1000 за куќи и е уште еден квалитетен производ од 3М. Должината на изолацијата на овој терминал за вилушка и лопата е 0,7 инчи. Поддржани големини на жица се од 16 AWG до 14 AWG. Целокупната должина мери 0,88 во.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката