.

.

Заградата за монтирање на шофершајбната ZeroxClub за 7 инчен монитор за резервна камера Ситим за прилагодлив држач за вшмукување за вшмукување за резервна камера, заде?

Заградата за монтирање на шофершајбната ZeroxClub за 7 инчен монитор за резервна камера Ситим за прилагодлив држач за вшмукување

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Загради за монитор за заден преглед на автомобилот фиксирани на шофершајбната Двонасочни начини на закачување за мониторот на приказот 7 ''. Вшмукувањето на раката за вшмукување се прилагодува вертикално и обезбедува ротација на 360 степени. Главно се користи за монитор на системи за резервни фотоапарати. Пакетот вклучува само монтирање на чаша за вшмукување. Загради за монитор за заден преглед на автомобилот фиксирани на шофершајбната. Двонасочни начини на закачување за мониторот на приказот 7 ''. Вшмукувањето на раката за вшмукување се прилагодува вертикално и обезбедува ротација на 360 степени. Главно се користи за монитор на системи за резервни фотоапарати. Пакетот вклучува само монтирање на чаша за вшмукување. Куп на вшмукување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката