.

.

Dowel Pin Reamer, 0.2480in, 6 флејта, кобалт

Dowel Pin Reamer, 0.2480in, 6 флејта, кобалт

Оценка на стоката:

DEN 380.80
Достапност
Производот е достапен

✅ Dowel Pin Reamer, 02480in, 6 флејта, кобалт. ✅ Материјал - Машината : Кобалт. Type Type Shank - Machining : Straight. System Систем за мерење : Пин. ✅ големина - децимална : 0,2480 во - 0. ✅ Dowel Pin Reamer, 0.2480in, 6 флејта, кобалт. ✅ Материјал - Машината : Кобалт. Type Type Shank - Machining : Straight. System Систем за мерење : Пин. ✅ големина - децимална : 0,2480 во - 0.248 Chucking Reamer, Cobalt, Bright (Necoated), Straight, Dowel Pin, 15/64 IN.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката