.

.

Supveco Samsung Galaxy Tab S7 11 инчен случај 2020 [SM-T870/T875/T878], со Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Sm

Supveco Samsung Galaxy Tab S7 11 инчен случај 2020 [SM-T870/T875/T878], со Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart Smart

Оценка на стоката:

DEN 319.84
Достапност
Производот е достапен

Case Случајот за промоција дизајниран за Samsung Galaxy Tab S7 11 "2020 (Модел : SM-T870/T875/T878) ❤ Белешка : Можете да кликнете на" Поставки ">>" За таблет компјутер "за да го видите моделот. држач за пенкало. Магнетниот држач за безжично полнење може лесно да го прикачи вашето S Pen на безжичното полнење на држачот за магнетна вдлабнатина. Вие повеќе агли за гледање филмови или пишување, ултра тенок и лесен грб додава минимален рефус. ➤ Паметното случајот ги поддржува функциите за автоматско магнетно спиење/будење, влезете во поставките на табулаторот до напредни карактеристики. Одете во него и пронајдете додатоци, притиснете го и видете Автоматското заклучување, а потоа поставете го вклучено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката