.

.

26 ПАРЧИЊА Еден&засилувач;Двојна Игла Жица Терминал Отстранување Алатка Расклопување Автомобилската Жица Терминали Без Оштетување Додаток

26 ПАРЧИЊА Еден&засилувач;Двојна Игла Жица Терминал Отстранување Алатка Расклопување Автомобилската Жица Терминали Без Оштетување Додаток

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Се користи за расклопување на автомобилски жични терминали без оштетување Еден Пински Дијаметар : 0.0 мм еден игла со еден врв. Дијаметар на двојни Иглички : 2.0 мм Внатрешен 3,0 мм со надворешен. 8,0 мм двојна игла со една тркалезна глава. Шупливи Пол Игла Внатрешен Дијаметар : 2. Карактеристики : Се Користи за расклопување на автомобилски жични терминали без оштетување.Еден Пински Дијаметар : 0.0 мм единечен игла со Еден Дијаметар на типдуални Иглички : 2.0 Мм Внатрешен 3,0 мм со надворешен двоен игла од 8,0 мм со еден тркалезен Столб За шуплина Внатрешен Дијаметар : 2.2 ммспецификации : Боја : како сликиматеријали : нерѓосувачки челик 301апликација : Автомобил Жица Терминал Отстранување Алаткапакет Содржина : 26 парчиња/Сет Жица Терминал Отстранување Алатка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката