.

.

Yarnow Carafes Cafe Cafe Canfeer шише пијалок за чај лесен стомна котелчиња домаќинство ладена кујна боја со млеко стаклена рачка сок ладен сад ноќ чист капак топло сокови од кил?

Yarnow Carafes Cafe Cafe Canfeer шише пијалок за чај лесен стомна котелчиња домаќинство ладена кујна боја со млеко стаклена рачка

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Диспензерот за ладен пијалок : Исклучителниот котел со капакот е убав и може да се совпадне со други кујнски прибор во вашата куќа Пиканица за вода во кревет : Погоден за држење вода, сок, чај, млеко, пијалоци, миризлива чај, ладна вода, вино. Пикатели за лимонада : Пикачот за вода има добра изработка, со мазно мелење, здраво и безбедно. Подготовка и ладни или топли пијалоци, вода, кафе, чај. Диспензерот за вода : Овој практичен и исклучителен стомна за вода може да се даде на други како прекрасен подарок. : Премиум на замрзнати кафе и фино изработување, цврсто и долго време. Деликатните бои можат да го направат привлечно. И не е лесно да се скрие, погодна за хотел, ресторан и семејство дневна употреба. Список на пакети 1 x Карактеристики на котел за вода -може да се вметне и лесни, можете да го однесете до каде било што сакате. Овој котел со ладна вода е погоден за многу прилики за ноќни карафи со вода. -Метата на вода е многу погоден за семејна дневна употреба и забавни гости, па дури и подарок за други стомна со сок. -Сепочит за држење вода, сок, чај, млеко, пијалоци, миризлива чај, ладна вода, вино, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката