.

.

Машина Anahai CPAP за Apnea Apnea Преносна автоматска CPAP машина со овлажнител за подароци за татко тато

Машина Anahai CPAP за Apnea Apnea Преносна автоматска CPAP машина со овлажнител за подароци за татко тато

Оценка на стоката:

DEN 289.60
Достапност
Производот е достапен

【Повеќе режими】 Постојат два режима за избор, за да се задоволат потребите на различни клиенти и околини, поголема удобност во автоматски режим, постојан притисок во професионален режим, попрофесионално 【Тивок】 Интелигентен статички систем на јадрото, уживајте во тивок сон на.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката