.

.

Услуги за автоматски продавници Супер знаме 3 пакувања и столбови-мафици-пренесување-сопирачки

Услуги за автоматски продавници Супер знаме 3 пакувања и столбови-мафици-пренесување-сопирачки

Оценка на стоката:

DEN 3438.08
Достапност
Производот е достапен

Комплетно вклучува знаме, пол и монтирање Висок 2 1/2 или 3 стапки x 15 стапки (кога е целосно собрано). Супер тешки полиестерски плетен материјал. Тешка и боја брзо со огледална слика 100% крварење на обратна страна. Зашиен армиран ракав лесно се лизга на пол. Комплетното вклучува знаме, пол и монтирање изработени од 100% синтетички материјал. Делукс квалитетни бои/графика преку печатени со светли, мастила отпорни на избледени, така што огледалната слика е видлива од спротивната страна. Зашиен ракав лесно се лизга на знамето, мала тежина им овозможува на знамињата да летаат добро дури и во светло ветре. Кога е целосно собраниот комплетен комплет, е висок 15 метри **** Одлично за настани, затворен или отворен дисплеј и лична употреба ****.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката