.

.

Случај со сини Q молив, партија Doodle-Cunky Zipper, Clddy и Easy-to-Clean, 4,25 H x 8,5 W, направено од 95% рециклиран материјал

Случај со сини Q молив, партија Doodle-Cunky Zipper, Clddy и Easy-to-Clean, 4,25 H x 8,5 W, направено од 95% рециклиран материјал

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Случај за молив на партијата Doodle од Blue Q Многу најдобар квалитет : овој случај на сина Q молив е силен, здрав и изграден за да трае. Зачудувачки моливи, сметки, четки за шминка, уметнички материјали и многу повеќе. Чудниот патент и солиден материјал се совршени за цел живот на услуга. Не вашата обична торба : испрскана во сина Q Art & Wit, оваа торба е ткаена од 95% рециклирана пластика направена од користени вреќи со жито. Исто така, лесно да се размери! Вратете се : 1% од продажбата на Blue Q Tags поддржува иницијативи за животна средина низ целиот свет. Системот за носење на вашите работи : Сини кеси за Q организираат, корали, патувања и превоз. Постојат повеќе од 100 различни дизајни на Blue Q торби за избор, во 6 различни големини. Веројатно имаме еден што ќе го сакаш. Случај за молив на партијата Doodle од Blue Q. Многу најдобар квалитет : овој случај на сина Q молив е силен, здрав и изграден за да трае. Зачудувачки моливи, сметки, четки за шминка, уметнички материјали и многу повеќе. Чудниот патент и солиден материјал се совршени за цел живот на услуга. Не вашата обична торба : испрскана во сина Q Art & Wit, оваа торба е ткаена од 95% рециклирана пластика направена од користени вреќи со жито. Исто така, лесно да се размери! Вратете се : 1% од продажбата на Blue Q Tags поддржува иницијативи за животна средина низ целиот свет. Системот за носење на вашите работи : Сини кеси за Q организираат, корали, патувања и превоз.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката