.

.

Сметкото за греење на столот, грејната подлога загреана седиште за греење на графен светло сива боја со 3C адаптер загреано перниче за брзо греење за да се намали ст?

Сметкото за греење на столот, грејната подлога загреана седиште за греење на графен светло сива боја со 3C адаптер загреано перниче за брзо

Оценка на стоката:

DEN 1262.72
Достапност
Производот е достапен

Функции : Користењето на оваа подлога за греење има функции на распрснување на ветер и распрснување на ладни и затоплувачки канали и деблокирање на колатерали Контрола на температурата и загревање и активирајте ги цврстите мускули и лигаментите. Греење : Електричниот стол потопло се загрева рамномерно, топло и удобно. 5 секунди на брзо загревање. 30 секунди на постојана температура. 5 волти греење на грбот на половината. Загревањето на седиштата е одличен придружник во студените зимски денови. Ослободување на болка во колкот : Оваа загреана подлога за стол се загрева 1 минута откако ќе се вклучи, совршено олеснување на грбот, болката во колкот предизвикана од седење некое време. Премиум графен : Загреаната подлога за стол е изработена од врвен графен материјал кој е удобен и има добри перформанси. Работен напон : Напонот на ова загревање на столот е DC5 V што е безбеден за употреба. Спецификација : Тип на ставка : Греење на столот Матматеријал : Графенгрос Тежина : 1097g/38.7ozvoltage : DC5 VProduct Големина : 90x46x6cm/35.4in, исклучувајќи ја дебелината на перницата Колор : Список на лесна грамапација : 1 КОДИСКИ МАТ1 КОРД.

Декларирани спецификации

Item Type:
Chair Heating Mat
Material:
Graphene
Gross Weight:
1097g/38.7oz
Voltage:
DC5V
Product Size:
90x46x6cm/35.4x18.1x2.4in, excluding pillow thickness
Color:
Light grey
Package List:
1 xChair Heating Mat:
1 Cord:

Комплементите на стоката