.

.

Производи од Моландра #Jouster - 20oz хаштаг не'рѓосувачки челик бела вода шише со карабинер, бело

Производи од Моландра Jouster - 20oz хаштаг не'рѓосувачки челик бела вода шише со карабинер, бело

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Шишињата за вода се кул! - Ова е шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz со караник Со својата убава мазна површина и удобен обем ова совршено се вклопува во вашата рака. Уживајте во вашата хидратација со шише со вода!. Трајно и цврсто - ова шише со вода е изработено од врвен квалитет од не'рѓосувачки челик. Тој е подебел од повеќето шишиња со вода на пазарот што го прави здрав и издржлив за секојдневна употреба. Безбедност прво секогаш - ова шише со вода не е безбедно микробранова печка и не е безбедна машина за миење садови. Тоа е само ставка за миење на рацете. Рачно миењето на ова шише со вода ќе го направи да трае уште подолго!. Совршено за подарок - ова е одлична можност да се даде подарок за Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, родендените, подароците за венчавки или празник за кој било подарок. Дури е одлично за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, украси за домови, ресторани и барови и многу повеќе. Шишињата за вода се кул! - Ова е шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz со караник. Со својата убава мазна површина и удобен обем ова совршено се вклопува во вашата рака. Уживајте во вашата хидратација со шише со вода!. Трајно и цврсто - ова шише со вода е изработено од врвен квалитет од не'рѓосувачки челик. Тој е подебел од повеќето шишиња со вода на пазарот што го прави здрав и издржлив за секојдневна употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката