.

.

Lemaxelers Samsung Galaxy Забелешка 9 Случај Блинг Дијамант Пеперутка Врежана Паричник Флип Стп Кожа Магнетна Картичка Слотови Со Капакот На Штандот За Samsung Galaxy Забелешка 9 Диј

Lemaxelers Samsung Galaxy Забелешка 9 Случај Блинг Дијамант Пеперутка Врежана Паричник Флип Стп Кожа Магнетна Картичка Слотови Со Капакот На

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

Компатибилен Модел : Само За Samsung Galaxy Note 9 Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон. Изработена од висококвалитетна Стп Кожа која е безбедна и заштитна, мала тежина која совршено одговара на вашиот телефон. Куќиштето го штити вашиот телефон од секојдневни испакнатини, гребнатини, прашина и траги. Носете ја ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА, кредитни и дебитни картички и готовина без да го носите паричникот со вас. Што добивате : 1 еез случај (Телефонот не е вклучен). За ЛЕМАКСЕЛЕРИТЕ. LEMAXELERS Посветени на обезбедување на производи кои се и стилски и висок квалитет со грижа за да обезбедат точно вклопување за дневната функционалност на вашиот уред. Карактеристики : .3 Д релјефен Тотем врежан Цвет Од Пеперутка (деликатен процес на втиснување). И нема да исчезнат со текот на времето, Погодни За Мажи, Жени и Тинејџери од сите возрасти. Висококвалитетна синтетичка стп кожа + внатрешен мек тенок тпу силиконски браник.Капакот на телефонот Вклучуваше 2 слотови за картички и & 1 папка паричник за готовина/чанта и 1 ремен за зглоб. Отстранлив ремен За Зглоб за носење погодност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката