.

.

Шако мат црна тапа за мијалник на садот, тапа со тава за бања со вода за мијалник, единечна рачка со една дупка од миксер за бања со голема правоаголна испарче, лават?

Шако мат црна тапа за мијалник на садот, тапа со тава за бања со вода за мијалник, единечна рачка со една дупка од миксер за бања

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Димензии : висина на плунката : 8,86 "; Спаут дострел : 4,92"; Севкупна висина : 12 Високата тапа за бања е совршена за сад за мијалник, широко користена во бања, мијалник, тоалетот. Современ дизајн : тапа на садот е дизајн на водопади, широка плунка, единечна рачка за прилагодување на керамички диск кертриџ со топла капе со керамички диск со кертриџ со керамички диск со керамички диск со керамички диск со кертриџ со керамички диск со 500.000 пати тестирање на циклус Обезбедува трајни перформанси во секојдневниот живот. Лесна инсталација : 3/8 "H&C црева, хардвер и американски стандардни фитинзи. Не се вклучени во шипки за одвод и лифт. Матска црна завршница : се спротивстави на опаѓање и корозија од дневна употреба. Доволно чистење на тапа за бања со крпа е доволно. Карактеристики на вода : Измешајте топло и ладно, испуштено водопад. Тип : единечна рачка тапа за бања. Монтирање : една дупка. Заврши : Мат црно. Концизна метална рачка на рачката со керамички кертриџ за долготрајни перформанси и без капе. Конструкцијата од месинг со повеќеслојни може да се спротивстави на ладење и корозија од дневна употреба, чиста тапа со крпа е доволна. Идеално и за комерцијална и за домашна употреба за мијалник на садот за слив на слив, широко користен во бања, бања, тоалетот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката