.

.

Мапирани главни делови бр.10

Мапирани главни делови бр.10

Оценка на стоката:

DEN 319.84
Достапност
Производот е достапен

Премиум Квалитет Препорачано за оптимизирани перформанси. Премиум Квалитет. Препорачано за оптимизирани перформанси. Maked Staples N10 X2000 324104 Maped Office има избор на производи предводени од дизајн и иновативни производи, во комбинација со функционално. Секоја година повеќе од 30 милиони ножици и 10 милиони степнувачи и удари со дупки се произведуваат во нашите фабрики и се тестираат во нашите лаборатории за тестирање на квалитет за да се обезбеди високи перформанси и издржливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката